Smagūs pietūs II

Šian, rinkdamiesi vietą pietums, smagiai pasijuokėme iš vakarykščio nuotykio, papasakojome dar negirdėjusiems ir nusprendėme eiti pietauti į seną gerą mylimą boulingą. Juo labiau, kad šian ten yra akcijinio vyno (100 g – 2 Lt). Administratorė iš anksto rezervavo maistą el. paštu.

Nuėjome septyniese. Mus aptarnavo ne naujokė. Kiek pamenu boulingą, tiek ji ten dirba. Viena kolegė apsidžiaugė: “Ji visada tokia maloni”, kita – “Ji vis ką nors supainioja”. Aiškinamės ką užsakėme. Ne iš karto susikalbėjome. Atsinešė lapą su užsakymu. Dar papildomai užsisakėme. “Vyno imame du po 200 ir tris po 100”. Padavėja: “Tris po 200 ir du po 100?” Atsisuką į vieną mūsiškių: “Ir silkės?” Juokinga buvo. Jis tikrai dažniausiai prie komplekso paima silkės su bulvėmis, bet išgirsti tai iš padavėjos kaip savaime suprantamą klausimą, buvo nauja. Žodžiu, mums profesionaliai pardavė daugiau vyno ir papildomą patiekalą. Vyno, tiesa, dar kelis kartus kartojome.

Pavalgėme tikrai smagiai (tas vynas su kiekvienu gurkšniu darėsi vis skanesnis). Rodos, ir be nuotykių. Pasiprašėme sąskaitos. Sumetėme pinigus. Skaičiuojame. Daug trūksta. Žiūrime atidžiau į tą čekį. Nieko nesuprantame. Kviečiame padavėją. Ima čekį ir eina aiškintis.

Kolegės: “Teisybę sakei – vis ką nors supainioja.” Atsakymas su truktelėjimu per dantį: “Bet juk ji taip maloniai atsiprašė..” Pasirodo, dalį vyno paskaičiavo ne akcijos, o tikra kaina. Perspausdino čekį 80-čia litų mažesnei sumai. Teko pasižadėti, kad kitą kartą mums įprasta kaina einantį vyną paskaičiuos kaip akcijinį.

Patinka man naujas kolektyvas. Su jais taip smagu pietauti.

Posted in

Leave a Reply