Steak House Helios

Penktadienį patikrinau Steak House Helios. Čia tas prie Rotušės, Vilniuje. Trumpai apie įspūdžius.

Maistas skanus. Meniu pasirinkimas negausus. Bet tai gali reikšti, kad virėjas gamina nedaug, bet gerų patiekalų. Man tai taip pat labai netrukdė, nes kuo didesnis pasirinkimas, tuo sunkiau išsirinkti.

Vynas. Turi lyg ir nemažą pasirinkimą. Bet buvo bent pora atvejų, kai norėjome pakartoti patikusį vyną, tačiau antro butelio tokio pat nebeturėjo. Kažin ar mes pataikėme ant tų dviejų vienintelių, kurių turėjo tik po vieną butelį.

Juokingiausia buvo desertų meniu rasti šokoladuką “Karūna”. Šitas punktas labiausiai pakenkė restorano įvaizdžiui mano akyse.

Kainos nėra žemos, bet ne pačios baisiausios. Septyniese užkandome (ne pavalgėme), išgėrėme vyno, ir tai mums atsiėjo beveik 600 Lt.

Maloni smulkmena. Kol laukėme užsakyto maisto, atnešė jų (akcentavo) kepto batono su sviestu ir alyvuogių – česnakų koše. Gerai suėjo. Tiesa, alkis geriausias prieskonis.

Posted in

3 responses to “Steak House Helios”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Impintinas/'>Impintinas</a>

  Bet brangokai;) matyt didžiąją kainos dalį sudarė vynai;)

 2. Dovilė

  5 buteliai vyno po ~70-80 Lt tikrai sudarė pakankamą svorį sąskaitoje.

 3. Dovilė

  Šią savaitę pažįstami vėl lankėsi tame pačiame Steak House Helios ir liko dar mažiau sužavėti. Anąkart buvusios skanios salotos, dabar buvo kiek kitos sudėties ir visai neįpatingos. Padavėjas (jau kitas) mėtė "bajerius" rusų kalba.

  Žodžiu, dabar man atrodo, kad to restorano prabanga laikosi tik ant aukštų kainų. Apsilankyti nerekomenduoju.

Leave a Reply