Studentiški makaronai

Kas – ne studentė? Aš??
Aš šian net bandžiau studentiškai maitintis. Makaronai su padažu.
Nepatiko. Gal tikrai ne studentė?..

Nusipirkau pigių makaronų. Išviriau. Pastaba: virdami įpilkite šiek tiek aliejaus – nesulips taip nežmoniškai. Druska – būtina. Kitaip valgysite šiltame vandenyje mirkytus miltus. Dabar – bent sūdyti..

Susiradau padažo. Su tunu. Tai gal ir tiktų spagečiams?

O jūs patys pabandykite! Bjaurūs makaronai su bjauriu padažu. Kuris vis dar norite studentauti? Asmeniškai, mano skrakdžiui – tai buvo išbandymas. Daugiau to dar ilgai nekartosiu.

Posted in

11 responses to “Studentiški makaronai”

 1. Vilkošius

  jei tik netingi ir turi laiko, pasiknisk mano bloge ir rasi kaip reikia makaronus skaniai pasigamint :p

  o jei trumpai, tai : išvirtus makaronus nusunkti ir sumesti į keptuvę, pakepinus šiek tiek suversti ten pat ir padažą. skonį pagerina net ir pačių blogiausių makaronų. jei studentas pridavė alaus butelius (ir visų pinigų vėl neišleido alui) dar galima nusipirkti sūrio ir prieš pabaigą supjausčius plonomis juostelėmis užbarstyti ant viršaus (nes tarkuoti sūri tai tyngisi). skanaus :P

 2. Anonymous

  MAnes reikejo paklausti, as buvau super paketa nusipirkes: makaronu pakelis su siuo padazu – kaip super pakuote. Bjaurastis superine. Niekada gyvenime nebevalgyciau.

 3. Dovilė

  Nedariau aš iš tų makaronų šedevro. Planas ir buvo – greitai ir paprastai. Tiesiog išvirti ir užpilti padažu. Panašiai ir gavosi – greitai, primityviai ir neskaniai..

  Tiesa, skysta duona Švyturys vakarą išgelbėjo ;)

  Jei norėčiau makaronus paversti maistu, tikrai juos dar apkepčiau. Ir tai padaryčiau su jautienos faršu, pievagrybiais bei adžika su daržovių gabaliukais.

 4. katiara

  remiantis jumis, galima pagalvoti, kad studentai neskaniai valgo ((: damn, pagyventumėte jūs su manimi… esu studentė ir papigiaiskai bei ant pagreičio taip pavalgau, kad ne kiekvienas tūlas pilietis taip valgo…

  va ir reklama dar sau pasidariau, dabar prie mano namų tūrėtų eilės vyrų būriuotis su žiedais, pažadais ir kvietkų šluota ((:

 5. Dovilė

  Dar pridėk, kad prie maisto visada būna alaus, po valgio gaminimo labiausiai nori sekso, po to nedelsiant suplauni indus, mėgsti tvarkytis namuose, ir įdėk nuorodą į savo nuotrauką.

 6. Vilkošius

  kur tu ten gyveni, a? kažkaip neišgirdau/neperskaičiau, kur ten su tom kvietkom rikiuotis :D

 7. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/evaldas/'>evaldas</a>

  Turiu geresnį receptą kuris man labai patinka,

  Nusiperki makaronų spageti, lečo padažo, olandiško sūrio ir medžiotojų dešrelių ar pan. makaronus išverdi, tuo tarpu apkepi dešreles (supjaustytas), makaronus verti į keptuvę ant dešrelių, supili lečo padažą dar pakepi tada užberi tarkuoto sūrio su pamaišymais. Jei lečo padažas parinktas atsakančiai tai makaronai fantastiniai :D aišku kaina gaunasi ne studentinė :) P.S. Prieskonių nepamirškime…

 8. katiara

  ne nu, liaudis, su saiku su saiku žiūrim (;

 9. Dovilė

  Šiek tiek privengiu makaronų su sūriu, nes visada persivalgau.. Tasme, įdedu sūrio iš širdies – nu, kad mažai nebūtų. Tada makaronai gaunasi labai riebūs ir sotūs. Kadangi valgau tiek, kiek yra, o ne kiek norisi, tai visuomet viską suvalgau. O paskui galiu tik gulėti "paslika"..

  Ne, nu liaudis, negąsdinkite katiaros. Nedraugavusi ji nė vienam negamins ;)

 10. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/amonas/'>amonas</a>

  Kotais dauguma nusistatę prieš makaronus. Nežinau, jei ten pigiausi, gal ir neskanūs, bet šiaip, kai jau nieko nebūna namie pagaminta, verdu makarnus. Bet kokius. Visada būna skanu, neatsimenu, kad būčiau valgęs neskanių makaronų :) Ir šiaip geras maistas :)

 11. gurmane

  o man skaniausia makaronus apibarstyti cukrumi (inlove)

Leave a Reply