Sušiai iš IKI

Išbandyti IKI prie darbo gamybos suši ir sakami. Kainuoja kaip ir nedaug – 20 Lt/kg, bet ir skonis atitinkamas.

Suši ir sakami

Nežinau, ar jie ryžius specialiai džiovino, ar buvau pirmoji to dalyko pirkėja per pastarąsias dvi savaites, bet gerai nebuvo. Kokie tai sausi, sprangūs ir kietoki.

Posted in

12 responses to “Sušiai iš IKI”

 1. Indrė

  Oi… nu tikrai neapetitnai atrodo… Aš tai nepasiryžau dar tokiam pirkiniui – ne tik dėl apdžiūvusių ryžių, bet ir dėl žalios žuvies šviežumo… Ne ne… Geriau pačiam pasidaryti – ir atrakcija, ir skaniau, ir šiaip… patikimiau :)
  O namie pati tai sušių nedarau – vyras mūsų namuose sušių meistras :)

 2. poo

  Kas yra sakami ? :))

 3. Dovilė

  Nežinau. Nuo etiketės nurašiau.
  Googlas ta tema irgi nelabai turėjo ką pasakyti, tai dėl viso pikto ir į pavadinimą neįtraukiau.

 4. elt.lt » Blog Archive » Apžvalga 18 vasaros dienai internete

  […] Sušio. Kad ir kaip mėgčiau šiuos suktinukus, Lietuvoje dar neradau, kurgalėčiau skaniai jų užkąsti, tikiuosi, kad greit viskas pasikeis. O tie, kur gaminami Maximose, Rimi, Iki ar panašiai, kažkaip per daug net ir netraukia. […]

 5. Dovile

  …. labai juos megstu, bet geriausi kuriuos valgiau tai Europos PC. Beja, tenyksteje maximoje parduodami yra skaniausi perkami prekybcentryje. Pvz mindaugo maximoje baisus nes ryziu acto juose nerasta, rimi kuriuos pirkau irgi nelabai, va iki dar nebandziau.

 6. Emilis

  na tai elementaru, norit gero susio, gaminkites patis arba valgikite restorane. Nes PC viskas daroma pigiau, ryziai netie, actas obuoliu (pigesnis) ir etc. tuom labiau sushis pagamintas negali stoveti ilgiau pusvalandzio, atspekite kiek PC stovi ? nes ir ryziai sudziuna ir dumbliu struktura pasikeicia. :)

 7. hjk

  o kuriame iki juos pirkai? antakalny jau kuri diena vis klausinėju neturi. sako gal bus kada.

 8. Dovilė

  IKI – J. Jasinskio g. 16

 9. Alla Holivudas.Red.Lt

  šian namie gaminau, aišku tai mano jau 2 kartas (rytoj laukia 3), bet vistiek manieji atrodo tikri urodai palyginus su šia nuotrauka :)) mano ryžiai yra nishimi sushi, gal jie paprastus naudoja? šiaip jei naudot paprastus tai su jais sunku labai, pati bandžiau :) jie pabėga iš sushi, tai gal todėl juos džiovino, kad jie kartu būtų.

 10. brenda

  kas sia per nesamone

 11. agnese

  mh. karta vaggiau, tiksliau isspjoviau:D

 12. Dingau

  Sakimi yra kitaip suvyniotas susis, kitoks pateikimo budas :)

Leave a Reply