Teigiamos vyriškumo apraiškos – autopriežiūra

Vakar vakare atradau situaciją, kuria įmanoma iššaukti kai kurių kaimynų teigiamas vyriškumo apraiškas.

Stovi dviem ratais ant žolės vargais negalais priparkuotas nejaunas volvukas. Atidaryta bagažinė ir kapotas. Šalia stovi bakelis langų plovimo skysčio. Ir ratais aplink šitą džiaugsmą straksi murzina iki alkūnių, sijonuota mergaitė su aukštakulniais, vienoje rankoje laikydama mobilų telefoną, kuris beviltiškai ilgais pypsėjimais atsisako suteikti kokią nors pagalbą (panašiai kaip Rygveda, kai pasibaigia internetas), kitoje – instrukciją vokiečių kalba, kuri skatina absurdišką krizenimą bandant paveiksliukuose atpažinti po kapotu esančias talpas.

Rezultate langų plovimo skysčio prisipyliau. Ir dar sakė, kad reikia papildyti/pakeisti tepalus, nes riebalų dėmė ant to ilgo strypo jau toli nuo minimumo ribos.

Langų plovimo skysčio bent jau radau bagažinėje. Tiesiog savaitės neužteko, kad jo prisipilčiau Vien kapoto atidarymas yra ilgas ir varginantis procesas. O tepalo teks kažkokiu būdu įsigyti savarankiškai. Iššūkis. Negana to šian bandysiu apsidrausti civilinę atsakomybę – vis neramu, kad kas nors sustabdęs norės pamatyti tą popieriuką.

Dar turiu didelį norą išvalyti PC ventiliatorių, nes apskretęs jau taip, kad sprendžiant pagal garsą, visas kompas tuoj pakils. Bijau, kad darydama tai pati, galiausiai surinksiu du kompiuterius. Kažin, tikėdamasi pagalbos, turėčiau jį neštis į kiemą, ar įmanoma susitvarkyti kitaip?

Posted in

4 responses to “Teigiamos vyriškumo apraiškos – autopriežiūra”

 1. miskas

  :)

  sveikinam dėl skysčio :)

  tavo įrašas priminė man vieną dieną, kai teko kompą pravalyti (su dulkių siurbliu, siurbti/pūsti reiktu), ir dar padėti langų skysčio pripilti… t.y. padėti "kapotą" atidaryti.

  sekmės

 2. Gaba

  Ant žolytės parkuot nereiktų. ;) :)

 3. Dovilė

  Nesididžiuoju. Bet, kai aikštelėje laisvų vietų yra panašiai kaip mano drabužių spintoje, tai visi lipa ant žolytės ir nagų nekremta.

 4. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/eklipas/'>eklipas</a>

  kaukia, valymas nelabai padės, teks sutepti (reikalingas spec.tepalas ir specialistas :), bet geriau pakeisti tą cooler'į. Jei sugalvosi valyti, tai paprasta.. Reikės guminės kriaušės (klizmos), su kuria prapūtinėsi visus užkampius ir dulkių siurblio viską susiurbt. Kompo dangtis nusiima lengvai, keli varžteliai, tik prieš tai išjunk iš rozetės (pagedautina tuo metu nedėvėti daug sintetinių apatinių :) nes nuo statinės srovės kibirkštėlės laibai lengvai numiršta mikroschemos). Bet geriau pas specialistą…

  p.s. kietais daiktais neliesti kompo vidurių, tik pirštais ir klizma… :)

Leave a Reply