19 responses to “Varškės pyragas (angliška versija)”

 1. svecias

  mmm gėris ;)

 2. Silas

  maskarponės sūris tai čia = varškė?

 3. garbane

  Ne varske. Mascarpone yra mascarpone. Garantuoju kad didesniame supermarkete ir lietuvoje galima rasti. Gali but brangoka, bet verta. O panasiausias lietuviskas atitikmuo manau butu “Svelnioji varske” ar kazkas panasaus. Antra vertus, galinant su paprasta varske irgi turetu but skanu, bet jau kitaip skanu :)

 4. svecias

  yra parduotuvese mascarpones, mazesnis indelis iki 9lt kainuoja, tik nzn kiek ten yra tos varkytes :) viename is receptu (su spinatais) pas dovile yra naudojama mascarpone

 5. Dovilė

  Yra yra maskarponės Lietuvoje. Aš pirkau Hiper Rimi Žirmūnuose. Dažnai vadinama maskarponės sūriu. Bet, kaip suprantu, Karolio atveju ji buvo panaudota todėl, kad D. Britanijoje nepavyko gauti varškės.

 6. Karolis [Pocius.lt]

  Taip, Dovilė teisi — maskarponė buvo naudojama, nes:
  1. tai artima varškei;
  2. galima naudot cottage cheese, bet jo be blenderio nelabai ištrinsi.

 7. Rita

  maskarponės yra pirkti visose maxsimose ir Rimi. Aš dažnai perku nes darau tiramisu. Tik pastebėjau , kad Rimi daug pigiau.

 8. Rita

  100 g maskarponės yra 412 kcal, ir riebumas 80-82 proc. manau nėra ką lyginti su varške.
  Turbūt visi matėt kiek kainuoja tortas su šitu sūriu :)

 9. Šilas

  O tai rimtai salose nėra varškės?

 10. Farija

  Yra varškės salose! Toj pačioj tesco yra. ;P

 11. Darius

  ;D Čia tai geras :)

 12. garbane

  Kad cottage cheese netinka tai akivaizdu. Bet dar galima butu isbandyt ricotta arba cream cheese. Juolab kad cream cheese zymiai pigesnis – liktu humaniskais budams isgaunamiems kiausiniams ;-)

 13. Karolis [Pocius.lt]

  @ Farija »

  Tai gal nepasididžiuosi pasidalinti kaip ta varškė angliškai vadinasi?

 14. Alla Holivudas.Red.Lt

  Farija, LT prėkėse tik ir yra :) Aš esu didžiausia varškės fanė ir čia punu be jos. Cottage cheese yra juokinga parodija. Fromage frais irgi – pasirodo tne ne varškę naudoja, o krakmolą… kokia nesąmonė. Šiaip 1980m UK buvo padaryta didelė anti-varškės kampanija ir ji buvo panaikinta iš apyvartos mat ji buvo nesveika. O taip buvo tiesiog patogu valstybei ir gamintojams. Nžn visų smulkmenų, bet The Economist kažkur buvo visos finansinės priežastys.

 15. aliaska

  mmm.. sudomino. tik nesupratau dėl produktų kiekių: tešla-viskas aišku; 2 gabaliukai riebios varškės- gabaliukas tai yra kiek? pakelis?; pakelis pudingo miltelių- tikiuosi standartinis :), skardinė konservuotų persikų – kokios talpos?

 16. Jorūnė

  gabaliukai standartiniai pakeliai ~200 g. pudingo miltelių pakelis tas didesnis, nes būna ir tokie mažučiai panašesni į kepimo miltelių arba vanilinio cukraus pakelius. O persikų tai kiek norisi. Lietuvoj sudėdavau tą didžiąją maximinę skardinę, bet užtenka ir mažesnės

 17. nuolaida

  Pasigaminom, išbandėm. Darėm su maskarpone sūriu. Man jis per daug saldus. Jei kas nelabai mėgsta pudingą – jam taip pat užklius. Siūlyiau pasibandyti su varške, gal mažiau saldumo.

 18. aliaska

  išbandžiau – super! gaminau su 9 proc. varške.

 19. Konkurso rezultatai: geriausio deserto receptas « pragaro virtuvė

  […] Varškės pyragas (angliška versija) – Karolis […]

Leave a Reply