Varškės sūreliai

Kurį tai vakarą, beveik porą savaičių atgal, užsukusi į vietinę IKI, buvau užklupta varškės sūrelių degustacijos. Kokie tai naujų skonių Rokiškio gaminiai. Ir tas su apelsinais bei greipfrutais pelnė mano simpatijas. Ir gana gausiai – vienu vienetu neapsiribojau.

Varškės sūrelis

Po teisybei tokio pavidalo sūrelių nevalgiau jau bene 10 metų. Pagrinde todėl, kad tai yra itin nepatogu – na, pažiūrėkite į tą gelsvą buzą popiergalyje. Bet jau toks skanus buvo, kad ryžausi kiek pasiterlioti. Ir tai nėra taip jau blogai.

Posted in

7 responses to “Varškės sūreliai”

 1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/KaVeikti/'>KaVeikti</a>

  mmm su greifurtais- mano mėgiami vaisiai. O ir pakuotė tokia viliojanti savo gaiva. Manau, ir aš pasiterliosiu. Ką valgysiu ryt pusryčiams jau žinau :)

 2. Anonymous

  o man btent tas surelis visai nepatiko!! Matyt per daug vienu kartu suvalgiau :) Ideja gera (su greifruitais ne tiek ir daug sureliu pagaminta), bet riebumas taip pat pasakiskas. Visas gomurys takais apsivele…

 3. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/redvel/'>redvel</a>

  Jo, aš irgi buvau susiviliojus šitais naujaisiais Rokiškio sūreliais. Ir visų skonių, be išimties, jie tokie pat riebūs…

 4. Dovilė

  Pradedu jaustis atsparia riebalams ;)

 5. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/KaVeikti/'>KaVeikti</a>

  O aš nelabai atspari riebalams… pripratau jų vartoti minimaliai ir man jau riebu=neskanu. Va todėl paragavau, bet šio sūrelio daugiau, kogero, nepirksiu.

  Redagavo KaVeikti 2007-12-04 18:40

 6. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/DonataLT/'>DonataLT</a>

  man irgi tie sureliai labai patiko.
  tik to greipfrutinio galima atsivalgyt. tada labai skanu zemuoginis. o kai tas nusibosta – puikiausias atrodo vanilinis :)

 7. Anonymous

  Sveikinu už tokį didelį atliktą darbą – aktualų blogą. Nepailsti ir toliau darbuotis. Na šiaip jaučiasi gurmaniškas požiūris į maistą, ypač kas turi laiko. O kaip dėl racionalios virtuvės? Ta prasme sveiko ir greito maisto? Štai man patiko Valinsko kiaušinienė. Nors pats tik studentiškai gamindavau senais laikais, bet dabar pagausėjus produktų gal kokių racionalių receptų fantazija pilna? Maisto gausybė ir prieskonių – tai nelabai racionalus kelias. Be to ir vargo daug sugaišti. O kai alkanas net nesiruoši nieko daryti. Ką tokio galima dar sugalvoti be minėtos kiaušinienės. Ji sveika, gana skani ir greit pagaminama. Sėkmės tolesnėje veikloje.
  Vaidas
  vasinkus@takas.lt

Leave a Reply