Veranda: vietinis lariokas ar padori vieta?

Ketvirtadienio vakarą aplankiau vieną man neįprastą bei nelabai priimtiną vietą – kavinę-barą Veranda Žvėryne.

Veranda logo

Sunerimau vos priėjusi įėjimą kavinės, kurioje buvome sutarę susitikti su Kolege. 21 val., tuščia Kęstučio gatvė, o čia gyvenimas verda.

Verda priešais įėjimą VW Golf atidarytomis durimis ir bumčiku per visą gatvę. Po minutės privirė dar vienas toks pat, kurio vairuotojui neužteko visos gatvės pločio apsisukti neužlipant ant šaligatvio. Verda intelekto nesužalotų veidų, užtat nesaikingai apgirtę, jaunuoliai bei tokio pat lygio mergelės.

Sukaupėme visą drąsią ir užėjome į vidų. Virtuvė jau nebedirbo, pasėdėjome valandėlę su gėrimais.

O padavėja tokia liksma, tokiu šaižiu balsu ir taip aiškiai, kaip aš pirmą dieną su dantų plokštele ketvirtoje klasėje, kai bendrasuolis turėjo paaiškinti auklėtojai, kodėl vietoje žmoniško atsakymo tik kažką gargaliuoju, kad paklaus ko nors, tai net sudvejoju, ko ji nori ir ar rimtai ji. Pasidalinus savo pastebėjimais su Kolege, ši išdėstė savo trumpą nuomonę – “Girta”.

Išėjus dar daugmaž padoriai atrodančiai vidutinio amžiaus porai, kavinėje likome tik mes, keletas minėtų golfinių ir personalas, kuris, kaip man susirodė, buvo viena chebra su tais vargiai save bekontroliuojančiais “klientais”. Girdėjome visokių neprotingų kalbų, bokalų dūžių, prisižiūrėjome įvairių nekasdienių, tačiau dėl to nė kiek ne mielesnių, reginių. Foną tam sudarė lietuviškos pop dainos apie meilę.

Kiek pagooglinau, ieškodama daugiau atsiliepimų apie šią įstaigą. Nedaug, bet radau. Ir man tikrai buvo keista skaityti atsiliepimus apie “jaukią” ir “mielą” vietą, kurioje “susiduria retro ir Žvėryno stilius”, ir “nepasijusi nepatogiai net su vakarine suknele”. WTF?

Radus po straipsniu “Laisvalaikio” žurnalisto pavardę bei informaciją, jog su “Laisvalaikio” kortele 15 proc. nuolaida sąskaitai, pasidaro kiek aiškiau. Bet negi gali PR’as tai žiauriai būti atitrūkęs nuo realybės?

Ir tik Kolegės pasakymas, jog kartą ji čia yra buvusi po darbo ir viskas buvo labai kitaip, skatina mane dar kada nors užsukti, per pietus ar pan., ir galbūt pakeisti savo nuomonę apie šią vietą.

Posted in

6 responses to “Veranda: vietinis lariokas ar padori vieta?”

 1. murmt

  Na, kaip vakarais ten kompanijos, pasakyti negaliu, bet maistą pagirti reikia. "Verandoje" šią vasarą žymėjom tokį vieną įvykį, tai maistu buvo patenkinti absoliučiai visi dalyvaujantys, ypač veršienos suktinukais. O vienintelis nemėsėdra aiškino, kad geresnio vegetariško patiekalo nei įdarytas avokadas ar kažkokia panaši abrakadabra gyvenime nevalgė (tiesa, tamstai vegetariškas meniu neaktualus, ale maža ką :) ).

 2. Dovilė

  Ačiū už atsiliepimą. Pati buvau ganėtinai sutrikusi dėl šios vietos man sudaryto pirmojo įspūdžio bei nedrįsau teigti, jog jis visiškai teisingas. Dabar esu dar labiau pamotyvuota užsukti pakartotinai kitu metu.
  O dėl vegetariško esi visiškai teisus ;)

 3. Anonymous
 4. Dovilė

  Dėkui už nuorodą. Lankytojų komentarų nebuvau skaičiusi ir panašu, kad vienas iš jų lankėsi tą pačią dieną kaip ir aš bei susidarė panašų įspūdį. Kadangi dauguma atsiliepimų vis tik yra teigiami, gali būti, jog tądien buvo išskirtinis atvejis.

 5. Pakartotinis vizitas į Verandą « pragaro virtuvė

  […] apsilankėme Verandoje, Kęstučio g., Vilniuje. Man buvo likę gana daug klausimų po apsilankymo joje […]

 6. shmikis

  gal tiesiog taip netycia patekai, bet seip ten pvz maistas tai skanus, mano megstamas karbonadas, nors 1 is 10kartu atnese kietoka ir su kremzlemis :)

Leave a Reply