Vieninteliai technikos ekspertai..

Nusipirkau praeitą savaitgalį baterijų įkroviklį. Ilgai svarsčiau tarp dviejų variantų. Jau išjunginėjant šviesas prekybos salėje, apsisprendžiau. Paėmiau kažkokį su 2300 mAh baterijomis, pakraunantį per 5 val. už 59 Lt. Bet taip jau man kartais nutinka, kad vos išėjusi iš parduotuvės apsigalvojau – supratau, kad vis tik reikėjo imti tą kitą – už 89,99 Lt, su 2500 mAh baterijomis, pakraunantį per 2-3 val.

Vakar nuvažiavau vėl į tą patį Topo centrą Pašilaičiuose. Pakeitimo procedūrai parduotuvė pasiruošusi – informacijos darbuotojos nesiginčijo (gal dėl to, kad norėjau keisti į brangesnį..), turėjo paruoštas formas prekės grąžinimui. Tai maloniai nustebino, nes, tiesą sakant, abejojau ar leis keisti – man atrodo, kad parduotuvė neprivalo to daryti.

Pradžioje turėjau pasigauti to skyriaus konsultantą. Jis padės išsirinkti kitą įkrovėją ir pasakys kaip grąžinti jau nusipirktąjį. Paaiškinau situaciją. Pasakiau, kad noriu to kito, nes jis greičiau pakrauna. Pasakiau apie tą kitą viską, ką prisiminiau – tikslią kainą, baterijų talpą, įkrovimo greitį, kad yra automobilinis jungiklis..

Konsultantas man paaiškino, kad tokių nebūna. Pasiūlė brangesnį įkroviklį, pakraunantį per 8 val. Neatstoju – sakau, kad toks buvo, pati mačiau. Jis sako, kad čia pats tuos įkrovėjus dėlioja ir nėra tokio matęs. Jei kur tokį rasiu, kad parodyčiau ir jam – pats nusipirks.. Ir iš vis – greitas įkrovimas gadina baterijas.

Tuo tarpu susiradau stende TĄ įkroviklį. Konsultantas jau nebeturėjo ką pasakyti. Sutvarkėme popieriumus, sumokėjau skirtumą ir išėjau iš parduotuvės su naujais įspūdžiais. 1) Pasirodo, parduotuvėse požiūris į klientą vakarėja – jau galima pakeisti nepatinkančią prekę. 2) Eilinį kartą įsitikinau, kad parduotuvėje reikia pasitikėti savo arba kito geriau išmanančio pažįstamo nuomone, bet ne konsultantų.

Posted in

2 responses to “Vieninteliai technikos ekspertai..”

  1. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/shiny/'>shiny</a>

    o tai konsultantas pats nusipirko toki? ((:

    siaip dziugu kad viskas be problemu praejo (:

  2. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Arturaslt/'>Arturaslt</a>

    dabar parduotuvese be jokiu problemu galima grazinti prekes. aisku tik pries tai reikia nors kiek pasidometi prekiu grazinimo taisyklem- netinkamos kokybes prekes, tureti kvita, kai kurios prekes nekeiciamos (pvz- kosmetika, knygos), o siaip manau reikia visada reikalauti kad pardavejas vykdytu savo isipareigojimus.

Leave a Reply