24 responses to “Višta tvarstyje”

 1. fogenous

  atrodo labai skaniai.

 2. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/Slave/'>Slave</a>

  Dovile, come on kažką kinietiško ! Kokį tais kiauliukę su saldžiarūgščiu padažu :-)

 3. Dovilė

  Justinai, visu pirma, po įrašu apie tokį žiauriai ir nerealiai skanų dalyką tiesiog nepadoru norėti kiaulės. Visų antra, qemm'as nebeprenumeruos RSS'o mano blogo, jei viršysiu kiaulienos patiekalų mėnesio limitą. Taigi, teks lukterėti.

 4. <a href='http://www.blogas.lt/profiles/KaVeikti/'>KaVeikti</a>

  Ej ej, Justinai, neviliok pragarovirtuvės savo pusėn visokiom ten kiaulėm!
  Kaip žinia, kiaulienos valgymo metai praėjo. Reikia džiaugtis, kad ir pragarovirtuvė po truputį į sveikesnio maisto pusę grežiasi, right, Dovile?
  O ir tikrai, ką čia apie kiaules galvoti, matant tokius gaivius, paprastus, bet kartu įmantrius mandarininius vištyčių pyragėlius…
  Išties JaMMii atrodo!!

 5. Maturegirl

  Bemielė tešla – ne raudonose, o geltonose pakuotėse :)

 6. Žinai, Justinai,

  jau vien šiame produkte kalorijų pakankamai, o jei pakeisim krūtinėlę kiauliena, išvis žagtelėtum palyginęs. Turbūt suprantate, kad svarbiausia ne mandarinai, bet laikytis dietos! Jautieną galim paversti kopūstais, žuvį morkomis, o kiaulieną mandarinais. Taip, vietoj mandarino šiame recepte gali būti ir kiaulienos sprandinė. Bet kas tada valgys?
  Mielinė tešla čia net dar geriau tinka (taip taip, ta raudonoje pakuotėje). Tik, aišku, nereikia kišti iš karto į įkaitusią orkaitę. Na, tiek šį kartą.

 7. Dovilė

  Baisiausiai persiprašau. Tešla tikrai yra mielinė sluoksniuota raudonose pakuotėse. Ačiū už pataisymą.
  Panašu, kad vėl reikia pradėti skaityti, kas rašoma ant pakuočių, arba dėti pakuočių nuotraukas, kad skaitytumėte patys ;)

  Kiaulė irgi yra gerai ir aš jos neatsisakysiu. Į sveiką maistą sukuosi tik minimaliai ir todėl, kad: 1) bandau atrasti naujus nebūtnai mažiau skanius dalykus; 2) pradedu gailėti atskirų organizmo sudedamųjų dalių; 3) bandau bent minimaliai derintis prie skaitytojų išreiškiamų pageidavimų.

 8. Adis

  Gaila, kad man mėsa ir saldumynai į vieną nesikompiliuoja…

 9. parazzzite

  O tai kaip tą žievelę graužti, kurią afrikiečiai visokiais baisiais dalykais nupurškia? O.o

 10. Anonymous

  o kuo būtų galima apelsiną pakeist? gal citrina tiktų? pomidoras? slyvos džiovintos? labai noriu bandyt pagamint, bet šeimynai su apelsinais neprakišiu :)

 11. Karolis

  Oi kepa, kepa, jau šitas patiekalas kepa… :)

  Būtinai pranešiu ar skaniai gavosi. Gal net kokią foto įmesiu ;)

 12. Karolis

  Nerealus patiekalas! Valgiau ir čepsėjau iš to gerumo. Tik padarėm vieną klaidą: vietoj mandarinų įdėjom apelsinus, o tie zarazos apkarsta kai pakepa.

  Rezultatas: http://tinyurl.com/36qpym

 13. Dovilė

  Bet gi taviškė dar kaip gražiai tešlos juosteles sutvirtino :)
  Nebandžiau, bet tokios galimybės dar neatmetu, naudoti apelsinus vietoje mandarinų. Spėju, kad eilė tokiam bandymui ateis pasibaigus mandarinų sezonui parduotuvėse.
  Tie patys mandarinai kepti irgi nebūna vien saldūs. Ta jų žievelė savotiško kartumo priduoda, bet man tai labai tiko ir tvarkingai įsipaišė į bendrą gamą.

 14. Sigita

  Laba, Dovile :P

  Man cia iskilo prie sito skanesto klausimukas: o ta tesla nera per sausa? Nes kiek bedariau is Matingos bemieles teslos – niu nors sprink, trupa, sausa ir t.t.

  Sita vistyte tvarstyje man labai idomiai atrodo, noreciau paruost vyrui i darba :D

  Aciu uz puikius straipsniukus!

 15. Dovilė

  Tešla lieka sausa, bet, bent jau man, tai visiškai netrukdo, nes įdaro ingredientai jos sausumą pilnai atsveria. Ypač mandarinas ;)
  O ir tos tešlos tai tėra juostelė, o ne bandelė.

  Dėkui, geriausias įvertinimas – kai kas nors mano aprašytus patiekalus gamina :)

 16. Anonymous

  Labai skanu. Patariu ir kitiems pasigaminti. Gaminausi šį patiekalą Vėlykoms, kurių, dėja, jis taip ir nesulaukė

 17. Lina P.

  Dovile, ačiū už puikų receptėlį :) Šitas įmantriai atrodantis užkandis per draugų susiėjimus pirmas dingsta nuo stalo, daugelis klausia recepto :)

 18. Višta tvarstyje. Apelsinai versija « pragaro virtuvė

  […] maždaug šimto metų, kad išbandyčiau man nesvietiškai patikusios vištos tvarstyje variantą su apelsinais vietoje […]

 19. Tiburon

  Vakar gaminau šitą patiekaliuką su mandarinais… Niam. Super skanu gavosi. Tešlą beje naudojau bemielę iš mėlynų pakuočių (nes pardėj neprisiminiau kokios reikia) ir gavosi labai super truper puper puikiai. Manau, kad būtent bemielė čia ir reikalinga pagal patiekalo sudėtį.
  Čia tėtuką gimimo dienos proga palepinau tsakant.
  Pagyrimai recepto autoriui (kad ir kas jis bebūtų).

 20. mante

  O aš irgi vakar prisižiūrėjusi sito skanaus patiekalo bei priskaičiusi komentarų nulėkiau po darbo į parduotuvę ir nusipirkau ko reikia. Bet kadangi nei mandarinu normalių neradau nei apelsinų, aš juos dariau su geltona paprika.. PASAKA. Dariau su bemiele sluoksniuota tešla, kur geltonam pakelyje 6 lapeliai, tai nerealu. O labai tiko prie šitų kasniukų salotos: pomidoras + paprika + avokadas + majonezas. Kas nebandėt, pabandykit, nes tikrai nenusivilsit :)

Leave a Reply