Vištienos – krevečių vėrinukai

Šian pirmą kartą bandžiau pati paruošti ką nors su krevetėmis.Tai buvo vištienos – krevečių vėrinukai. Pavyko. Buvo žiauriai skanu. Aštrokas patiekalas.

Imate porą vištienos krūtinėlės filė. Supjaustote maždaug vienodais gabaliukais.

Krevetes naudokite lukštentas. Aš tai supratau, jau pradėjusi darbą, tai teko išsilukštenti pačiai. Šaldytos krevetės puikiai tinka. Tik nepamirškite prieš tai jas atitirpinti.

Marinatui reikės čili pipiro (smulkiai supjaustykite), keleto skiltelių česnako (išspauskite), žiupsnio kalendrų (naudokite maltas arba sugrūskite sėklas), druskos, pipirų, citrinos sulčių (išspausdkite pusę citrinos), alyvuogių aliejaus (marinato skiedimui). Išmaišykite visus ingredientus.

Šituo marinatu apipilkite vištieną ir krevetes. Geriau jų nesumaišyti, kaip, kad padariau aš, nes paskui teks kapstytis šaukštu po tą marmalą ir graibstyti iš jo vištieną. Dabar turite valandą laisvo laiko.

Pasimarinavusią vištieną apkepkite. Užteks kelių minučių.

Išimkite vištieną iš keptuvės. Ant medinių pagaliukų (dantų kapštukai – pats tas) suverkite pakaitomis vištienos gabaliukus ir krevetes.

Likusį marinatą supilkite į tą pačią keptuvę. Apkepkite vėrinukus. Skanaus!

Posted in

5 responses to “Vištienos – krevečių vėrinukai”

 1. Anonymous

  o boze tu tikra pragaro virtuves virtuoze tuos patiekalus su krevetemes butina isbandysima atrodo gardziai nat ir vidury nakties

 2. orti

  :) katik pastaciau marinuotis :D jau dabar suvalgyt noriu :D

 3. Nemokantis kepti

  Testuosiu artimiausiu metu si recepta, aciu autorei uz idejas.

 4. Dovilė

  Welcome ;)

 5. Dovilė

  Vis tik kaip malonu matyti tokius komentarus. Jaučiuosi šaunuole, padėjusia atrasti šį tą įpatingo :)

  Jau pats marinatas iš tikrųjų nerealiai skaniai kvepia. Česnakiukai, čili pipiriukai.. mmm..

  Patiekalas gaunasi gana lengvas, neriebus. Visus keptuvėje matomus vėrinukus sukirtau vienu prisėdimu – negalėjau susivaldyti :)

  Prie šio įrašo trūksta tik atskiros vėrinuko nuotraukos, kurioje aiškiai ir iš arti matytųsi kas tai per daiktas. Bet tai supratau, jau post factum.. Jei tokią nuotrauką atsiųstum, papildyčiau ja įrašą :)

Leave a Reply